LMA izstāde "Nākotnes kart-ēšana"

04.08.2015.

 

Latvijas Mākslas akadēmijas 2015. gada maģistra programmas diplomandu izstāde „Nākotnes kartēšana”.

 

No 2015. gada 7. augusta līdz 26. augustam Latvijas Mākslas akadēmijas aulā būs apskatāma gadskārtējā maģistra programmas diplomandu izstāde. Kā katru gadu, tiek meklēts atbilstošs kopsaucējs spilgtākajiem un pārliecinošākajiem mākslas darbiem, kas bija skatāmi atsevišķās maģistra darbu aizstāvēšanas dienās, bet lielākoties palika neredzami plašākai auditorijai.

 

Visi interesenti laipni gaidīti izstādes atklāšanā, kas notiks 6. augustā plkst. 18:00!

 

Izstādei atlasītos darbus caurvij motīvi, kas liecina par autoru privātās telpas atainojumu, kā arī iezīmē ļoti personiskas ainavas izjūtas. Telpas un personiskā laika dominante liek domāt par jauno mākslinieku potenciālu, radošās darbības attīstību, tādēļ izstādes nosaukumā tiek apvienota nākotnes perspektīvu un iespējamās radošās darbības kartēšana.

 

Darbu atlase, kā katru gadu, veikta, sadarbojoties ar apakšnozaru vadītājiem. Šogad ekspozīcijā tiek pārstāvētas Glezniecības, Grafikas, Tēlniecības, Keramikas, Scenogrāfijas un Vizuālās komunikācijas apakšnozares, izstādot visatzinīgāk novērtētos diplomdarbus.

 

Apskatāmie darbi pārstāv plašu mediju un tehnisko risinājumu klāstu, uzrādot daudzējādos virzienus, kuros ir iespējams sevi radoši izpaust, absolvējot Latvijas Mākslas akadēmiju.

 

Izstādes atklāšanas pasākumā, 2015. gada 6. augustā plkst. 18:30, notiks Laura Vītoliņa diplomdarba iekustināšanas performance.

 

Izstādē piedalās: Anete Lesīte, Madara Neikena, Ilze Raudiņa, Dagne Ventiņa, Barbara Ābeltiņa, Madara Platā, Paula Pelše, Ansis Dobičins, Zane Elerte, Lauris Vītoliņš, Anna Rubene-Zīdere, Ieva Balode, Madara Dzintara-Pluša, Viktorija Eksta, Sintija Jēkabsone un Liene Pavlovska.

 

 

Izstādes norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmijas aula, Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Darba laiks: otrdien, trešdien, piektdien, sestdien: 11:00–18:00, ceturtdien: 11:00–19:00 (pārtraukums: 14:30–15:00), svētdien, pirmdien: slēgts

 

Izstādi atbalsta: ABLV Charitable Foundation

 

Ieeja izstādē bezmaksas.

 

 

Avots: Latvijas Mākslas akadēmija