ERASMUS+ PROJEKTA "WORLD IN FRONT OF THE CAMERA" MOBILITĀTE SLOVĀKIJĀ

28.05.2018.

 

No šī gada 23. līdz 27. aprīlim Slovākijas pilsētā Handlovā norisinājās programmas Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta "World in front of the camera" otrā daļa. Projektā ir iesaistītas 5 profesionālās izglītības iestādes no 5 dažādām Eiropas valstīm – Beļģijas, Igaunijas, Latvijas, Nīderlandes un Slovākijas.

PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" šajā reizē pārstāvēja 2 apģērbu dizaina izglītības programmas izglītojamās – Alise Lonska un Asnate Ildze Egle, metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas izglītojamā Viktorija Vlazņeva un reklāmas dizaina izglītības programmas izglītojamie – Roberts Koreņiks un Alens Līdaks. Nedēļas garumā projekta dalībnieki piedalījās dažādās ar fotogrāfiju saistītās radošajās darbnīcās un apmeklēja fotogrāfu lekcijas, gūstot jaunas un papildinot jau esošās zināšanas.

Projekta mērķis ir izstrādāt mācību materiālu fotogrāfiem profesionālajā izglītībā, tādējādi sekmējot inovatīvu un radošu metožu izstrādi fotografēšanā un veicinot šīs disciplīnas attīstību un popularitāti izglītojamo vidū. Projekta rezultātā tiks izveidots plašai publikai pieejams mācību materiāls fotogrāfijā, kurā tiks apkopota projekta laikā notikušo meistardarbnīcu pieredze un metodes, tāpat tiks radīta elektroniska platforma, kurā tiks atspoguļotas projekta aktivitātes, studiju materiāli, apkopoti labākie meistardarbnīcu darbi fotogrāfijā.

Skatīt foto galeriju>