Skolas audzēkņiem veiksmīga dalība Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē

09.02.2015.

 

Mūsu skolas vārds izskan ne tikai mākslas olimpiādēs un konkursos, bet arī visas Latvijas lielākajā skolēnu ziemas sporta notikumā -  ikgadējā Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādē, Ērgļos, kas šogad notika jau divdesmito reizi.


6.- 7. februārī savu skolu Ērgļos pārstāvēja četri Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi - Rūta Patmalniece (Keramikas izstrādājumu dizains), Ģetrūde Ozoliņa (Apģērbu dizians), Jānis Kurcišs (Koka izstrādājumu dizains) un Patrīcija Anete Pīrāga (Apģērbu dizains).

 

Rūta Patmalniece distanču slēpošanā, brīvajā stilā 3 km distancē, izcīnīja  9. vietu, bet klasiskā stila sprintā 1 km distancē iekļuva finālā un izcīnīja augsto 4. vietu. Ģertrūde Ozoliņa kalnu slēpošanā izcīnīja 7. vietu, bet Patrīcija Anete Pīrāga kalnu slēpošanā - 16. vietu. Savukārt Jānis Kurcišs distanču slēpošanā brīvajā stilā 5 km distancē ieguva 31. vietu, bet klasiskā stila sprintā 1 km distancē ierindojās 13. vietā, par vienu vietu atpaliekot no iespējas cīnīties pusfinālā.


Kopumā dalība olimpiādē mūsu komandai bijusi veiksmīga, sīvā konkurencē un spraigā cīņā izcīnot labus rezultātus.

 

Apsveicam olimpiešus!

 

 

Skatīt foto galeriju.