SkillsLatvia 2023 godalgu ieguvēji

11.04.2023

Sveicam Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas laureātus ar gūtajiem panākumiem "Skills Latvia 2023" konkursā:


-1. vieta - ZELTS - Haralds Babris (Apģērbu dizains, 3.kurss)- Tērpu dizains

-2.vieta - SUDRABS 
- Krista Vanaga (Koka izstrādājuma dizains, 3.kurss) - Skatlogu noformēšana

-3. vieta - BRONZA - Grieta Ieviņa (Reklāmas dizains, 4. kurss) - Grafikas dizains

6. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2023 tika noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji un labākie jaunie talanti 19 prasmju konkursos.
Konkursa darba uzdevumi bija pietuvināti starptautisko profesionālās izcilības konkursu prasībām, un jauniešu sniegumu vērtēja vairāk nekā 60 nozares ekspertu žūrija.
“Šī gada konkursantu sniegums apliecina jauno profesionāļu talantu un profesionālās izglītības iestāžu augsto kompetenci, sniedzot atbalstošu vidi jauniešu prasmju izkopšanai. Konkursanti šogad izrādīja augstu apņēmību un vēlmi izcīnīt labākā titulu, vienlaikus saglabājot arī aizrautību un degsmi par darāmo uzdevumu. Patīkami arī novērot, ka konkursanti ir ambiciozi, jau šajā vecumā izvirzot mērķi, uz kuru tiekties. Šādas rakstura iezīmes tikai palīdzēs augt. SkillsLatvia ir unikāla platforma, kuru izmantot profesionālās karjeras sākumā, kaldinot savas prasmes un ļaujot sevi ieraudzīt nākošajiem darba devējiem,” stāsta VIAA direktore Dita Traidās. 

 

Foto: Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA)