Erasmus+ projekta "World in front of the camera" mobilitāte Nīderlandē

25.10.2018.

 

No šī gada 07. līdz 13. oktobrim Nīderlandes pilsētā Arnemā norisinājās programmas Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta "World in front of the camera" trešā daļa. Projektā ir iesaistītas 5 profesionālās izglītības iestādes no 5 dažādām Eiropas valstīm – Beļģijas, Igaunijas, Latvijas, Nīderlandes un Slovākijas.

PIKC "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" šajā reizē pārstāvēja 3 reklāmas dizaina izglītības programmas izglītojamās – Anastasija Kazjuļonoka, Elīza Grīva un Ketrīna Piese, interjera dizaina izglītības programmas izglītojamā Vita Treice un formas dizaina izglītības programmas izglītojamā Diāna Šulce. Nedēļas garumā projekta dalībnieki piedalījās dažādās ar fotogrāfiju saistītās radošajās darbnīcās un apmeklēja fotogrāfu lekcijas, gūstot jaunas un papildinot jau esošās zināšanas.

Projekta mērķis ir izstrādāt mācību materiālu fotogrāfiem profesionālajā izglītībā, tādējādi sekmējot inovatīvu un radošu metožu izstrādi fotografēšanā un veicinot šīs disciplīnas attīstību un popularitāti izglītojamo vidū. Projekta rezultātā tiks izveidots plašai publikai pieejams mācību materiāls fotogrāfijā, kurā tiks apkopota projekta laikā notikušo meistardarbnīcu pieredze un metodes, tāpat tiks radīta elektroniska platforma, kurā tiks atspoguļotas projekta aktivitātes, studiju materiāli, apkopoti labākie meistardarbnīcu darbi fotogrāfijā.

 

Skatīt fotogaleriju >