Sīkdatņu privātuma politika

SĪKDATŅU PRIVĀTUMA POLITIKA

I Vispārīgie noteikumi

1. Mākslu izglītības kompetences centrs "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola", Reģ. Nr.: 3337303585, Adrese: K. Valdemāra 139, Rīga, LV-1013; elektroniskā pasta adrese: rdmv@rdmv.lv; tīmekļa vietnes adrese: https://www.rdmv.lv/lv (turpmāk  - Vidusskola) apņemas nodrošināt Vidusskolas tīmekļa vietnes https://www.rdmv.lv/lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Vidusskolas vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2. Šī Sīkdatņu privātuma politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Vidusskola tās izmanto.

II Informācija par sīkdatnēm
3. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats
4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

5. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.
IV Sīkdatņu veidi un to pielietojums
6. Mēs izmantojam trīs sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai divām no tām. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes
Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Analītiskās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

Mārketinga sīkdatnes
Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un  nepersonalizētas reklāmas.

V Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.
Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
PHPSESSID Sīkfails, ko ģenerē lietojumprogrammas, kuru pamatā ir PHP valoda. Šis ir vispārējas nozīmes identifikators, ko izmanto, lai uzturētu lietotāja sesijas mainīgos. Lietotāja sesijas laiks
     

 

Analītiskās sīkdatnes –  tīmekļa vietnē tiek izmantots "Google Analytics" programmatūras sīkdatnes. Ar šo sīkdatņu palīdzību tiek iegūta anonīma informācija par apmeklētāja darbībām tīmekļa vietnē (piemēram, apmeklētā lapa, apmeklējuma datums un laiks utt.), kas tiek izmantota statistikai un analīzei, atbilstoši noteiktajiem nolūkiem.
Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
_ga Šis sīkfaila nosaukums ir saistīts ar Google Universal Analytics — tas ir nozīmīgs Google biežāk izmantotā analīzes pakalpojuma atjauninājums. Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu unikālos lietotājus, kā klienta identifikatoru piešķirot nejauši ģenerētu numuru. Tas ir iekļauts katrā vietnes lapas pieprasījumā un tiek izmantots, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesijas un kampaņas datus vietņu analīzes pārskatiem. 1 gads un 1 mēnesis
_gid Šo sīkfailu iestata Google Analytics. Tā saglabā un atjaunina unikālo vērtību katrai apmeklētajai lapai un tiek izmantota, lai uzskaitītu un izsekotu lapas skatījumus. 1 diena
_gat Šis sīkfaila nosaukums ir saistīts ar Google Universal Analytics, un saskaņā ar dokumentāciju tas tiek izmantots, lai samazinātu pieprasījuma ātrumu, tādējādi ierobežojot datu vākšanu vietnēs ar lielu trafiku. 1 minūte


VI Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei
7. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām. 

8. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu https://www.rdmv.lv/lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

VII Sīkdatņu noraidīšana
9. Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļa vietnē izmantotajā sīkdatņu sarakstā sadaļā “Pieņemt/noraidīt”. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti, un tā dēļ jums var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus vai reklāmas.

VIII Piekrišanas atsaukšana
10. Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās".

11. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu. Turpinot lietot šo vietni Jūs varat “Piekrist” vai “Nepiekrist” sīkdatņu izmantošanai.
IX Politikas izmaiņas

12. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Vidusskolas privātuma politiku, kas atrodama Vidusskolas tīmekļa vietnes sadaļas “Resursi” apakšsadaļā "iekšējie noteikumi" (http://www.rdmv.lv/upload_files/0012023_stundu_saraksti/MIKC_RDMV_Privatuma_politika.pdf ) vai sazināties ar Vidusskolas datu aizsardzības speciālistu rdmv@rdmv.lv ar norādi Datu aizsardzības speciālistam.

13. Vidusskolai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku.
Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas https://www.rdmv.lv/lv.